Home VastgoedprojectenMövenpick Studios & Apartments

Mövenpick Studios & Apartments

|
|

Project: Mövenpick Studios & Apartments

Straat Excelsiorlaan
Nummer 18
Postcode 1930
Stad Zaventem
Land België
Oplevering 2024
Minimum investering € 242.000
Verwacht rendement -
Verhuurgarantie -
Appartementen
Huizen -
Studio's
Garages -
Assistentiewoningen -
Hotelkamers -
Studentenkamers -
Vakantiehuizen -
Business units -
btw-recuperatie

Fjord RED lanceert, naast het Mövenpick Hotel en Parking 21, nog een investeringsproject vlak bij Brussels Airport en de NAVO. Mövenpick Living heeft daarmee een ideale ligging om expats aan te trekken. Ook voor multinationals en overheidsinstanties heeft het gebouw een aantrekkelijke locatie.

Mövenpick Studio’s & Apartments bestaan uit luxueuze studio’s en appartementen met hotelservice. De kamers hebben een kitchenette, leefruimte, badkamer met douche en bad en een slaapkamer. Daarnaast zijn er een fitnessruimte en wasfaciliteiten. Het is gericht op expats die voor langere tijd dicht bij Brussel, de luchthaven en de NAVO willen verblijven.

Voor de vormgeving van het investeringspand werkt Fjord RED samen met David Vancanneyt van Buro Architectuur. De verhuur staat onder toezicht van Accor, een professional die veilige huuropbrengsten garandeert. De franchise met Accor bespaart de eigenaar van bekommernissen die typisch gepaard gaan met verhuur.

Het minimuminvesteringsbedrag bedraagt € 242.000. In ruil daarvoor geniet u van een zorgeloze investering dankzij de verhuurservice van Accor, marktleider in de EU. De korte afstand van 2 tot 6 minuten tot Brussels Airport en de NAVO verzekeren een constante stroom aan huurders. De architectuur en de gebruikte materialen maken het pand klaar voor een lang leven. Daarnaast komt het gebouw middenin nieuwe kantoorzones te liggen. Daarmee is het een deel van de ruimtelijke uitvoeringsplannen Keiberg.

Luc D.

Vastgoedexpert

Luc D.

Luc D. studeerde Toegepaste Economische Wetenschappen aan de UFSIA en bouwde een carrière uit in de internationale handel. Luc heeft meer dan 20 jaar ervaring als erkend vastgoedmakelaar (BIV-nummer 502486) en is verantwoordelijk voor alle vastgoedprojecten op Financus. Een van zijn hobby's is het opvolgen van de edelmetalenmarkt.

Geef een reactie